Setkání 5. 9. 2012

Linda Hurmíková

12. září 2012

Sluníčko Po prázdninách jsme se opět sešli v hojném počtu (Luboš, Ivona, Líba, Helena, Aleš, Marcela, Vláďa, Petr, Ondra, Zuzana a Jirka Jírovi, Drsňák, Hanka, Zdeněk a já) v restauraci U Čechů. Nikoli Pod Řípem, jak bývá zvykem, ale venku na lavici, protože náš salonek byl obsazen. Vzhledem k slunečnému a teplému počasí nám to však nevadilo.

Většina z nás si dala večeři, ale konstatovali jsme, že mají pozměněný jídelníček a některá, námi vyhledávaná jídla, na něm nejsou. Hodnotila se dovolená, výlet na lodích do Německa, na kterém nakonec byli pouze Luboš a Ivoona. Nemohlo chybět ani povídání o nemocech. V našem koutku se řešila především plánovaná cesta na Pálavu. Vláďa byl pověřen zajištěním ohniště, abychom si mohli upéct společně buřty.

Čas příjemně plynul, ale do našich těl se začal vkrádat chlad, a tak jsme okolo deváté hodiny naše sezení rozpustili a pomalu se rozešli k domovům. Někdo pěšky, někdo autem, někdo autobusem. Všichni se těšíme na další setkání a doufáme, že už to bude v salonku, neboť v říjnu již moc teplo nebývá.