Zápis z pravidelného setkání Pod Řípem 5. prosince 2012

Aleš Kymlička

11. prosince 2012

Jako první přišli Jirka s Markétou a další již bez pořadí příchodu: Helena, Hanka, Blanka s Barčou, Básník, Aleš, Linda, Zuzka S., Drsňák.

Čí je čí?
Čí je čí?
Nejdříve jsme si objednali pití a pak, jako již tradičně, jsme probrali různé choroby. Další bod, který musel Básník vyřešit, jestli bude zápis nebo ne a jestli budeme i nadále z jednotlivých setkání a akcí zápisy dělat. Výsledek řešení je jasný. Probrali jsme připravovanou Předvánoční procházku Prahou a předpokládanou účast.

Další probírané téma bylo hubení krys a potkanů. Každý má trochu jiné zkušenosti, ale všichni jsme se shodli, že je to nutné a s potkany žít nehodláme. Linda pak rozdala Mikulášskou nadílku. Zjistili jsme, že všechna prasátka nemají stejné čumáčky a tak jsme zjišťovali, čí prasátko má jaký čumáček.

V závěru Básník vyhlásil výsledky účasti na schůzkách a akcích. Nejvíce bodů získaly Hanka s Marcelou a také Básník, takže se tito tři podělili o společné první místo. Na čtvrtém místě skončil Drsňák.

Na závěr ještě Básník poslal kolovat seznam kontaktů ke kontrole. A to už jsme se začali rozcházet, ještě jsme si popřáli hezké Vánoce a vše nejlepší do roku 2013.