Setkání OSaP "Pod Řípem" 4. září 2013

Zuzana Jírová

30. září 2013

Účast hojná:
Básník, Marcela, Ondra, Petr, Aleš, Tomáš, Markéta a Jirka, Líba, Linda, Jirka – Drsňák, Hanka, Zuzka, Luboš, Ivona, Helenka, Jírovi.

Kopie
Je tu první středa v měsíci, většina zúčastněných se vrátila z prázdnin a těší se na co? No, na setkání s kamarády po dvou měsících, dobré jídlo a pití pod obrazem a na návrhy nových výletů.

Ač jsem se bránila, co jsem síly měla, dostala jsem od Básníka úkol zapsat vše, o čem se bude hovořit. Ale ouha, všichni mluvili najednou a tak to byl skoro neřešitelný úkol. Vzala jsem papír a podsouvala jsem ho jednotlivým skupinám, aby stručně napsali, o čem hovoří. Kopii přikládám a tím jen dokazuji, že to byl nelehký úkol.

Z vyprávění jsem zachytla, že byl Básník okouzlen dopravou v Indonésii, která je tak chaotická, že předčí i tu naši evropskou – ale nebourají!

Ondřej inovoval zařízení kanceláře a má tam ČZu v perfektním technickém stavu, ze které olej na koberec určitě neteče, a práce ho těší tím víc.

To Hanka, ta přinesla z H. Počernic vavříny 3:0 z volejbalového turnaje a moc jí to slušelo. Marcela nás trochu zklidnila věcnou poznámkou, že příště bude vybírat příspěvek 200,-? (300,- špatně čitelné) Kč na provoz webových stránek.

Zuzka S. prohlásila, že výlet do Č. Krumlova se koná příští sobotu 15. 9. 2013 a přihlásili se Marcela, Hanka, Pavel, a Básník si objednal další pivo se slovy, že mu dnes zvláště chutná.

Nejklidnějším účastníkem byl Arry Hainých, i když se s ním nikdo o večeři nedělil.

Další informace o závazných i nezávazných termínech výletů a akcí budou rozeslány k posouzení v následujících dnech (už se stalo – než jsem zápis odevzdala).

Víc si nepamatuji, i když jsem neměla ani jedno pivo.

Omlouvám se za zpoždění, ale "já jsem vás varovala", jak říká klasik B. Hrabal.