Zápis září
dne 19. září 2017
  • Stalo se nedávno

Teda opravdu nevím, co jsem komu provedl, že musím napsat něco o bůhvíkolikamocátém sezení pod Řípem (pozn. red.: 86. dne 6. 9. 2017). Je to vždycinky stejné. Sejdeme se, pokecáme, zasmějem se, napijeme a napapáme se. Tak mi někdo poraďte, co o tom pořád psát. Já fakt nevím.

Nikoho asi nebude zajímat, že počasí bylo mimořádně vhodné k tomu se posadit v hospodě, kolik pak minut jsme si dneska užili slunečního svitu a kolik milimetrů srážek spadlo na Moravě. Můžou mi být ukradený vzrušující zprávy, kde zase ten, co tady dělá prezidenta, byl a koho nas...štval, a raděj nechci vědět, jakou další firmu uchvátil slovenský velkouzenář, a jak mu ty jeho ublížený kecy většina lidí pořád žere.

Naši tenisté po letech úspěchů trochu zaváhali a na fotbal se teda opravdu nedá vůbec koukat. Tak krucipísek o čem psát?

Sousedka tuhle povídala, jak to tomuhle s tou blondýnkou sluší v tamtom seriálu, a že jsou moc hezky oblečení, a ta, určitě ji znáš, že hraje děsnou mrchu, ale fakticky strašně dobře. Jenže na všech kanálech pořád dávaj nějakej nablblej seriál. To nejde venkoncem pobrat, o čem mluví.

Tak si otevřu lahváč, dřepnu si na zahradě a budu s pivem v pravici čučet, jak vítr kejve podzimníma kytkama. Jo, a budu se těšit, až se zase sejdeme pod Řípem, pokecáme, zasmějem se, popijeme a nadlábnem se.

Brzy nashle.