Zápis ze schůzky Pod Řípem 2. června 2021

Přítomni:
Marcela, Linda, Helena, Aleš, Vladek, Jirka H., Zuzka S., Zuzka J., Zdeněk s Betynou, Hanka, Honza a Drsňák, pouze nahlédl Básník.

Tak jsme se sešli po dlouhé době, sdělili jsme si novinky z rodinných životů, zavzpomínali jsme na předešlé výpravy, hlavně na ty, kde jsme zmokli, anebo nám v zimě promokly boty.

Vladek odešel poměrně brzy, protože byl druhý den po očkování proti Covidu a nebylo mu právě nejlépe. Jirka H. byl na očkování ve středu, ale cítil se dobře, jen proti svému zvyku si dal Birella. Poinformoval nás, jak se daří "staříkům" v domově důchodců, a že Markéta má problémy se štítnou žlázou.

Hanka s Honzou nám řekli, že na Sněžku nevystoupali, protože v sedle pod Sněžkou je překvapila sněhová vánice, a tak to vzdali. Hanka ještě ukázala fotky, jak to vypadalo.

Básník byl odpoledne na zubní chirurgii, kde očekával pouze konzultaci, jaký bude další postup jeho léčení, ale došlo hned na další trhání. Tak nás jen pozdravil ve dveřích s tím, že si jde lehnout a odpočívat.

Se všeobecným souhlasem se setkal návrh, že bychom se mohli sejít i v červenci a srpnu, abychom dohnali zameškané schůzky.