Bazén byl Vladkem využit
Všechny to potěšilo

Zahradní prázdninové setkání OSaP u Hurníků v Hostivicích dne 23. 8. 2023

Doporučené zahájení bylo určeno na 17:00, což se většině povedlo dodržet. Jen my s lahodnou "kapalinou" vyvázanou gumicukem na nosiči bicyklu a Hainí s pekáčem čerstvě upečených slaných, voňavých, senzačních tyčinek jsme se trochu opozdili.

Opakem byla Marcela, která díky své pečlivosti a nedůvěře v dochvilnost MHD vyrazila o dvě hodiny dříve a k lítosti domácích se okamžitě nehlásila o práci. Nakonec se nás sešlo šestnáct, což je o prázdninách docela slušná účast.

Počasí nám přálo, a tak nabízený bazén byl Vladkem využit, i když ostatní se nemohli odtrhnout od dobrot na stolech a ve sklenicích. Zvlášť Básník si užíval a šetřil svůj díl gazpacha, radostně poposedal na houpačce a nakonec ho do sebe přece jen "kopnul".

Všechny to potěšilo a Zdeněk pobaven hned přidal několik zážitků a vtípků. Ostatní se přidali, dále jsme vyhodnotili film Teorie tygra jako jeden z nejlepších domácích filmů a přijali pozvání na ještě jedno setkání na zahradě, tentokrát u Součků 13. 9. 2023 od 17:00.

No, a začalo se stmívat, a tak cyklisté nasedli na svá kola a zbytek se rozdělil do aut a v klidu jsme se rozjeli do svých domovů. Byl to moc příjemný večer – díky, Lindo a Zdeňku!

Tak 13. na shledanou!